صندلی ماشین آیدا , صندلی ماشین آیدا خاکستری , صندلی ماشین آیدا سبز بنتون , صندلی ماشین آیدا آبی , صندلی ماشین آیدا طوسی


لوازم کودک - صندلی ماشین آیدا
(0)
(0)
صندلی ماشین آیدا طوسی
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
صندلی ماشین آیدا خاکستری
صندلی ماشین آیدا سبز بنتون
صندلی ماشین آیدا آبی
صندلی ماشین آیدا طوسی
گارانتی کالا:
ضمانت 10 روزه کودک ما
تعداد عدد
قیمت کالا
220,000 تومان
صندلی ماشین آیدا
 صندلی ماشین آیدا
تصاویر
بیشتر
بررسی محصول
صندلی خودروی «کودکیاران» مدل «آیدا» دارای گارد محافظ جهت ایمنی بیشتر است. این صندلی خودرو با وجود کمربند ایمنی پنج‌نقطه‌ای از گاردی بهره می‌برد که به‌صورت تاشو، جلوی کودک قرار گرفته و ضریب ایمنی صندلی را افزایش می‌دهد . برای ثبات بهتر صندلی خودرو، می‌توان از کمربند ایمنی خودرو جهت ثابت‌کردن آن استفاده کرد.
با قرارگرفتن کودک درون صندلی، بالشتک‌های کناری محافظت از سر و گردن او را به عهده دارند. این بالشتک‌ها از واردآمدن ضربات شدید به ناحیه‌ی جلو و طرفین سر و گردن کودک جلوگیری می‌کنند. برای جلوگیری از به بیرون پرتاب‌شدن کودک در شتاب‌های منفی وارد شده به خودرو، صندلی از یک کمربند ایمنی مجهز به بستی کلیکی بهره می‌برد. این کمربند ایمنی با پنج تسمه، کودک را درون صندلی نگه داشته و تسمه‌ها در بست کلیکی 5 نقطه‌ای قفل می‌شوند. برای ایمنی بیشتر هم یک گارد محافظ برای صندلی در نظر گرفته شده است. گارد محافظ به صورت تاشو بوده و با حرکت به سمت بالا و پایین، قابل‌جابه‌جایی است. روکش و پشتی صندلی، قابلیت جریان هوا داشته و به‌نوعی ضدتعریق است. جهت تنظیم زاویه‌ی پشتی صندلی، سه انتخاب برای کاربر وجود دارد و می‌تواند در سه زاویه، بسته به خواب یا بیدار بودن کودک، زاویه‌ی پشتی را تنظیم کند. صندلی خودروی کودکیاران مدل «آیدا» با قابلیت‌هایی مانند داشتن پشتی و نشیمن‌گاه نرم، بالشتک‌های کناری جهت محافظت از سر و گردن، ضدتعریق‌بودن روکش، قابلیت تنظیم زاویه‌ی ‌خواب و گارد محافظ یکی از انتخاب‌های هوشمندانه است.
مشخصات فنی
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
قوانین کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد . در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می گردد . راهنمای سایت برای خرید از فروشگاه پس از اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود ، میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید . برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر تا کنون حساب کاربری نساخته اید، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. پرسش های متداول کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است . کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها می باشد.
فروشگاه کودک ما
دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بتوانیم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه ما را یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم .شماره تماس :09201353147